BİZ KİMİZ

İNCİ ELEKTRİK sektördeki 14 yıllık tecrübe bilgi ve birikimin ürünüdür. Çözüm ortaklarımızla birlikte sektörel tüm ihtiyaçları hızlı, kaliteli ve ekonomik şekilde tedarik edebildiğimiz bir donanıma sahibiz. İşimiz yenilikçi elektrik teknolojilerini keşfedip müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak ve güzelleştirecek ürünler ve hizmetler sunmaktır.

Elektrik, elektronik ve aydınlatma sektörü günümüzde yoğun ar/ge çalışmalarının yapıldığı, bu nedenle neredeyse her gün hayatımızı daha da kolaylaştıran, farklılaştıran yeniliklerin üretildiği dinamik bir sektördür. İNCİ ELEKTRİK olarak sektörümüzde ar/ge çalışmalarını yakından takip ediyor, değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini analiz edip, tecrübelerimizle ve yaratıcı fikirlerimizi üzerine ekleyerek müşterilerimize dönüş sağlıyoruz.

Amacımız müşterilerimizin ihtiyaçlarını beklentilerinin çok ötesinde karşılayıp, hayatlarına artı değer katmaktır. İşte bu nedenle satış sonrası ürün ve hizmetlerimize de sahip çıkıyor müşterilerimizin beklentilerine istikrarla karşılık vermeye çalışıyoruz.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

Çözüm ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle “Kazan-Kazan” ilkesine dayalı ilişkiler kurmak. Biz ekosistemin ve sosyoekonomik sistemin hepimize yetecek kadar zengin olduğu inancını taşıyoruz.

İNCİ ELEKTRİK için büyümek demek çözüm ortaklarımızla, çalışanlarımızla ve müşterilerimizle büyümek ve zenginleşmek demektir.

İNCİ ELEKTRİK olarak varlık nedenimiz müşterilerimizdir. Müşteri memnuniyeti bizim için vazgeçilmez temel değerdir.

VİZYONUMUZ

İNCİ ELEKTRİK kaliteli, güven veren, verimliliği arttıran, dayanıklı ürünlerimiz ile müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza en iyi kalitede ürünü temin ederek bulunduğumuz sektörde lider konumda olmak.

MİSYONUMUZ

İNCİ ELEKTRİK, her gün hızla gelişen sektörümüz içinde kendisini daha da geliştirip, sizlere çok daha iyi bir hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.