Program İndir

POKEMON GO’YU iPHONE’A İNDİRİN – UYGULAMA MAĞAZASI DEĞİŞTİRME

Pokemon Go’yu iPhone’a indirmek aslında oldukça basit. Öncelikle iPhone’unuzu açın ve Ayarlar menüsüne girin. Ardından iTunes ve App Store seçeneğini göreceksiniz; buraya dokunun. Daha sonra Apple Kimliğini Göster butonuna basın ve devam edin. Burada karşınıza Ülke/Bölge veya Country/Region seçeneği olacak. Bu seçeneğe dokunun ve ardından şu an resmen yayınlanmış olan ülkelerden Yeni Zelanda veya Avustralya’dan birini seçin. iPhone’a Pokemon Go’yu indirmek işte bu kadar kolay. Bunun dışında herhangi bir işlem yapmanıza da gerek yok. Pokemon Go’yu iPhone’a indirirken değiştirdiğiniz mağaza ayarlarında eğer ödeme bilgileri size engel teşkil ederse bir başka yöntemi kullanarak da Pokemon Go’yu iPhone’a yükleyebilirsiniz.

POKEMON GO’YU iPHONE’A İNDİRİN – ÜÇÜNCÜ PARTİ UYGULAMA İLE

Önce Safari tarayıcınızı iPhone’dan açın. Daha sonra buradaki bağlantıya tıklayın. Buradan Pokemon Go’yu indir seçeneğine girin. Daha sonra çıkan ekranda iOS 7-8-9 seçeneğine dokunun.

app.rezcdn.com, ‘Hipstore’ yüklemek istiyor ekranını gördüğünüz zaman da ‘Yükle’ye basıp devam edin. Daha sonra H logosuna sahip uygulama telefonunuza indirilmeye başlanacak. İndirilme bittikten sonra ‘Güvenilir olmayan kurumsal geliştirici’ uyarısıyla karşılaşacaksınız. Vazgeç’e basıp Ayarlar>Genel>Profiller ve Aygıt Yönetimi seçeneğine girin. Buradan Taz Trading ile başlayan seçeneğe tıklayıp ‘Güven’e basın. Uygulamaya güvendikten sonra HiP4U uygulamasını açabilirsiniz.

Buradan Pokemon Go’yu indirebilirsiniz. Uygulama indikten sonra iPhone’unuzda kurulu uygulamalar arasında Pokemon Go da yerini almış olacak.

ÖNEMLİ UYARI: Pokemon Go’yu iPhone’lara bu şekilde yüklemeniz önerilmez; telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir sorundan incielektrik.net sorumlu değildir.

POKEMON GO’YU ANDROID’E İNDİRİN

Pokemon Go Android telefonlara nasıl indirilir? Öncelikle APKPure.com gibi bir .APK sitesine girin ve 58.1 MB dosya boyutuna sahip olan Pokemon Go’nun .APK dosyasını bilgisayarınıza indirin. Ya da direkt bu link üzerinden telefonunuza indirin. Şimdi indirdiğiniz dosyayı telefonunuza atmak için USB kablosu aracılığıyla cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın ve dosyayı telefonunuza atın. (Telefona bağlantı için dosya paylaşımını açmanız gerekebilir.) Attığınız Pokemon Go’nun .APK’sını telefondan bulun ve dosyayı açın. Bu tarz dosyaları yüklemek için telefonunuzun “Bilinmeyen kaynaklar”a açık olması gerekiyor. Ayarlar’dan telefonunuzu “Bilinmeyen kaynaklar”a açın. Yüklemeye devam edin. Bekleyin ve uygulamanın telefonunuza kurulmasını bekleyin. Yükleme tamamlandıktan sonra Google ile girişinizi yapın, karakterinizi oluşturun ve oyuna başlayın.

ÖNEMLİ UYARI: Pokemon Go’yu Android telefonlara bu şekilde yüklemeniz önerilmez; telefonunuzda oluşabilecek herhangi bir sorundan incielektrik.net sorumlu değildir.

 

Pokémon GO