AHD Güvenlik Kamerası

 


AHD Güvenlik Kamerası

 

AHD kamera koaksiyel yada CCTV kablo üzerinden 500 metre mesafeden herhangi bir gecikme veya kayıp olmadan çalışan HD ve Full HD video, sinyali aktarım teknolojisidir. AHD teknolojisini Ünlü Koreli şirket NEXTCHIP, firması geliştirmiştir.

AHD Kamera Teknolojisinin Temel Özellikleri

720p ve 1080p çözünürlükte HD görüntü kalitesi

AHD Görüntü Teknoloji video sinyalini oluştururken ve analog sinyalin parlaklık ve renk bileşenlerini bölerken yenilikçi bir görüntü tarama sistemi kullanır, bu da görüntüde ki bulanıklığın ortadan kaldırılarak renk üretiminin gelişmesine olanak tanır.

AHD Görüntü Formatı

Görüntü kalitesinde  kayıplar olmadan uzun mesefelerde görüntü aktarımı imkanı

500 metre  mesafeye kadar kalite kayıpları olmadan video sinyali iletilebilir.

ahd-kamera-çalışma-mesafesi

 

Görüntüde gecikme olmadan nitelikli video iletimi

Ahd kamera görüntüsü iletiminde ip kameralardaki gibi gecikme yaşanmamaktadır.

ahd-kamera-vide-sinyali-iletimi

 

Evrensel uygulama

AHD dvr kaydediciler üç modda, yani 3 tür video kamera ile çalışabilir: standart analog D1 / 960H güvenlik kameraları, AHD kamera ve IP kameralar. Bu sayede mevcutta bulunan  standart analog video kameraları veya ip kameraları  AHD video kaydediciye bağlamaya olanak tanır.

ahd-sistem-sema

Tüm Markalarla Uyumluluk

AHD görüntü teknolojisini tüm üreticiler kullanabilmektedir, bu da müşterilerin uyumluluk endişesi yaşamadan dilediği rakip üreticiden AHD ekipmanlarını alabilmesine olanak tanımaktadır.

AHD Görüntü Teknolojisi

Ahd kamera içerisinde sinyal iyileştirici ve AHD sinyal iletim birimi (ISP+AHD TX) ile birlikte bir görüntü işlemcisi bulunmaktadır. AHD DVR kısmında ise dijital işlemci için (SoC) gerekli sinyali oluşturan bir ses-video codec bileşeni AHD RX bulunmaktadır.

ahd-CCD

Kamera görüntülerinden memnun değilseniz sisteminizdeki güvenlik kameralarını AHD Kamera ile değiştirip hd görüntü kalitesine sahip güvenlik kameralarına sahip olabilirsiniz.

Detaylı bilgi için 0554 545 72 26 numaralı telefondan bana ulaşabilirsiniz.

resolution

                                                                               

1Tanımı

2 Tanımı

3 Tanımı

4 Tanımı